close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • KULTURA

 • 30 czerwca 2017

  29 czerwca br. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu ‘Young Professionals Network’ gromadzące młodych polskich profesjonalistów i pracowników organizacji międzynarodowych pracujących w Danii.

  Cieszę się, że spotkania w gronie młodych profesjonalistów stają się swoistą tradycją w polskim środowisku w Kopenhadze, a grono ich uczestników konsekwentnie rośnie. Liczę na inspirujące dyskusje i dziękuję wszystkim Państwu za aktywność, czy to w projektach, które realizujecie samodzielnie, czy też we współpracy z nami. Zachęcam do kontynuacji i zaangażowania na rzecz promocji Polski”, powiedziała ambasador Henryka Mościcka-Dendys otwierając spotkanie w dn. 29 czerwca br.

   

  Spotkania z młodymi profesjonalistami odbywają się w rytmie półrocznym i gromadzą polskich pracowników organizacji międzynarodowych i europejskich funkcjonujących w Kopenhadze (czy to w ramach UN City czy Europejskiej Agencji Środowiska), uniwersytetów i ośrodków analitycznych, mediów oraz świata biznesu i kultury. W swoim założeniu są platformą umożliwiającą młodym Polakom nie tylko kontakt z polską placówką dyplomatyczną i zapoznanie się z prowadzoną przez nią działalnością, ale przede wszystkim nawiązanie nowych znajomości z innymi przedstawicielami najmłodszej polskiej emigracji w Danii.

  ypczerwiec

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: